Potisk triček a pracovních oděvů

Pro potisk triček a pracovních oděvů zpravidla užíváme technologii sítotisku, obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější technologii, na druhou stranu ale i při nízkém počtu kusů i nejnákladnější. Důvodem je pracnost technologické přípravy. Vytváří se tzv. šablony (á 350,- jednorázový potisk/ při archivaci šablony 600,-), které jsou základem sítotisku, jejich počet je odvozen od počtu barev motivu. V případě vícebarevného loga se volí soutisk 4 barev C M Y K (Cyan, Magenta, Yellow, Black). Nedocenitelnou výhodou této technologie je, že umožňuje potisk prakticky z jakékoli předlohy. Ať již např. z fotografie, z kresby, náčrtu apod.

Díky pracnosti a nákladovosti se při kusovém potisku volí technologie tzv. transfer. Tato technologie je úspornější především díky tomu, že nevyžaduje nutnost šablon. Naopak nutností je, aby bylo logo jednoduché a data byla ve vektorech (křivkách), tzn. Není možné touto technologií vytisknout např. fotografii (při kusovém potisku se tento problém řeší technologií tzv. flocku. Potisk v takovém případě není tak trvanlivý a je tzv. „nalepen“ na materiál. Tento způsob se používá např. při potisku kvalitních outdoorových bund, kde je logo velmi složité a není možné použít transfer.

Zajistíme Vám kompletní dodávku s potiskem, pakliže nemáte vlastní trika. Spolupracujeme s dvěma společnostmi, se kterými máme dobré zkušenosti již několik let. Jednoduše vyberete z katalogu našich dodavatelů textilu oděv a o víc se starat nemusíte! Zboží za Vás objednáme a dodávka textilu bude doručena přímo k nám, kde zajistíme kvalitní potisk.

Dodavatelé:

Kalkulace se vždy odvíjí od požadovaného oblečení, motivu, počtu kusů a počtu barev. Pro stanovení nabídkové ceny neváhejte využít náš kontaktní formulář.

...
...
...
...